تولید کننده کفپوش مهد کودکی

کفپوش مهد کودکی نوعی پوشش برای استفاده در کف اتاق ها و فضای بازی کودکان در مهد کودک و پیش دبستانی ها می باشد که دارای ویژگی‌های خاصی برای استفاده در این مکان‌ها می باشد.
این نوع کفپوش ها باعث بالا رفتن ایمنی کودکان و طراحی زیبای فضا که با روحیه کودکان همخوانی دارد ، می شوند.
با توجه به اینکه کودکان در حین بازی ممکن است قادر به برقراری و حفظ تعادل خود نبوده و به طور مکرر زمین بخورند ، لازم است برای تامین ایمنی آنها از کفپوش هایی که دارای خاصیت ضربه گیری بوده و باعث کاهش آسیب های ناشی از زمین خوردن کودک می شوند، استفاده نمود.

کفپوش مهد کودکی
کفپوش مهد کودکی

نظر به اهمیت وجود کفپوش به خاطر بالا بردن ایمنی در فضایی که  کودکان وجود دارند شرکت تولیدی پایا فلور پس از گذشت سالها علاوه بر تولید کفپوش های ورزشی، تولید کفپوش های مهد کودکی و کفپوش های مسکونی را نیز کلید زد.
بنابر نیاز  بازار به این محصول و نبود این جنس در بازار و همچنین واردات انواع بی کیفیت آن با هزینه‌های بالا در ایران ، باعث شد تا مسئولین و مهندسین این شرکت به فکر تولید کفپوش دیگری مناسب برای فضای مهد کودک ها  ، مدارس و یا منازل باشند  که نهایتا منجر به تولید  محصولی با کیفیت عالی و رنگ بندی متنوع و از همه مهمتر با قیمت ‌مناسب گردید.

جهت مشاوره ، اخد قیمت و سفارش انواع کفپوش ، با پایافلور تماس بگیرید. تلفن : 22013514 – 22014580 – 021 همراه : 09123100736