قیمت کفپوش مهد کودک از تولید کننده

کفپوش مهد کودک نوعی پوشش برای استفاده در کف اتاق ها و فضای بازی کودکان در مهد کودک و پیش دبستانی ها می باشد که دارای ویژگی‌های خاصی برای استفاده در این مکان‌ها می باشد.
این نوع کفپوش ها باعث بالا رفتن ایمنی کودکان و طراحی زیبای فضا که با روحیه کودکان همخوانی دارد ، می شوند.
با توجه به اینکه کودکان در حین بازی ممکن است قادر به برقراری و حفظ تعادل خود نبوده و به طور مکرر زمین بخورند ، لازم است برای تامین ایمنی آنها از کفپوش هایی که دارای خاصیت ضربه گیری بوده و باعث کاهش آسیب های ناشی از زمین خوردن کودک می شوند، استفاده نمود.
با توجه به اهمیت وجود کفپوش به خاطر بالا بردن ایمنی در فضایی که کودکان وجود دارند، در این مقاله به طور مفصل در مورد کفپوش مهد کودک صحبت نموده ایم.

کفپوش مهد کودک
کفپوش مهد کودک

انواع کفپوش مهد کودک

– کفپوش تاتامی

کفپوش تاتامی یکی از رایج ترین کفپوش های مورد استفاده در مهدهای کودک است که با نام کفپوش پازلی نیز شناخته می شود .
این نوع کفپوش از نوعی فوم نرم و بهداشتی که خاصیت ضربه گیری دارد ، تهیه شده و دارای رنگ بندی متنوع و شاد برای محیط کودکان می باشد .
به طور کلی کفپوش های تاتامی در ضخامت های متفاوت ۱۰، ۲۰ ، ۲۲، ۲۵ و ۳۰ میلی متری تولید می شوند و به دلیل قیمت مناسبی که دارند از نظر اقتصادی نیز به صرفه می باشند.

– کفپوش گرانولی

در صورتی که بخواهید حیاط مهدکودک را با کفپوش، بپوشانید بهتر است از این نوع کفپوش ها استفاده کنید .
کفپوش های گرانولی که با نام کفپوش لاستیکی نیز شناخته می ‌شوند دارای نوعی خاصیت ویژه هستند که ایمنی کودک را در هنگام بازی فراهم می کند.

ویژگی های ساختاری کفپوش مهد کودک

در هنگام خرید کفپوش مناسب برای مهدکودک یا فضاهای بازی کودکان ، لازم است برخی ویژگی ها در نظر گرفته شوند که شامل موارد زیر می باشند:

۱. نوع مواد اولیه بکار رفته در ساخت کفپوش

علاوه بر ضخامت ، اندازه و رنگ، با توجه به حساسیت زیاد کودکان، در هنگام خرید کفپوش باید به جنس مواد اولیه به کار رفته در ساخت آن دقت نموده و اطمینان حاصل نمود که از مواد غیرسمی و غیر حساسیت زا تولید شده اند.
زیرا از آنجایی که کودکان معمولاً به دلیل کنجکاوی همه چیز را داخل دهان خود فرو می برند، بنابراین جنس کفپوش محیط آنها نباید از مواد سمی مانند سرب یا بیس فنل آ باشد و نباید امکان رشد قارچ ها و باکتری ها بر روی آن وجودداشته باشد.
همچنین کفپوش هایی که از جنس لاتکس هستند بدلیل آن که ممکن است در کودکان آلرژی ایجاد کنند باید از خرید آنها برای فضاهای مخصوص کودک اجتناب نمود.

۲. قابل شستشو بودن کفپوش

با توجه به حساس بودن کودکان ،محیطی که مخصوص آنها می باشد باید کاملا تمیز و استریل باشد. با توجه به اینکه ممکن است کودک به دلیل سن کم و عدم توانایی کافی تمام خوراکی ، مواد غذایی و نوشیدنی های که مصرف می کند را روی زمین بریزند ، بنابراین کفپوش مهدکودک باید قابل شستشو باشد تا در صورت وقوع چنین مسائلی بتوان لکه‌های ناشی از مواد نام برده شده را به آسانی از روی کفپوش پاک نمود.
همچنین کفپوش های مهد کودک مانند پازل طراحی شده اند و می توان قطعه کثیف شده برای شستشو را جدا نموده و یا با قطعه تمیز تعویض نمود.
برخی از کفپوش های مهد کودک از نوعی فوم تشکیل شده اند که در صورت ریختن مایعات بر روی آنها به راحتی با دستمال قابل تمیز شدن می باشند.

۳. نصب آسان کفپوش ها

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید کفپوش مهد کودک پس از انتخاب طرح و رنگ آن باید به آن دقت نمود ، طریقه نصب آن می باشد .
بهتر است از کفپوش هایی که قطعات آنها همانند پازل در دیگر قفل شده و به سادگی نصب می شوند، استفاده نمود.
در این صورت در مواقعی که نیاز است می توان قطعاتی که کثیف می‌شوند را به راحتی جدا نموده و یا در صورت نیاز آنها را جابجا کرد.

۴. آجدار بودن کفپوش

برخی از مدل های کفپوش مهد کودک در هر دو طرف دارای آج می باشند و از سر خوردن کودک جلوگیری می کنند .
یکی دیگر از مزایای این نوع کفپوش ها این است که می توان از هر دو طرف آنها استفاده نمود.

ایمنی کفپوش مهد کودک

– این نوع کفپوش ها به دلیل دارا بودن رنگ های متنوع و شاد و طرح های زیبا باعث سرزندگی کودک شده و محیط شادی را برای آنها به ارمغان می‌آورند.
– این نوع کفپوش ها نرم و لطیف بوده و دارای خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری می باشند.
– کفپوش های مهد کودک معمولاً دارای وزن کمی بوده و به راحتی حمل و نصب می شوند.
– استفاده از کفپوش های مهدکودک به دلیل خاصیت ضربه گیری بالایی که دارند ایمنی کودک را در هنگام زمین خوردن تامین نموده و از آسیب آنها جلوگیری می کنند.
– از کفپوش های مهد کودک می توان به عنوان عایق صوتی و حرارتی نیز استفاده نمود.

قیمت کفپوش مهد کودک

قیمت کفپوش ،بستگی به نوع کفپوش و متراژ و خدمات جانبی آن دارد. پایا فلور علاوه بر تولید کفپوش مهد کودکی ، طراحی و نصب انواع کفپوش را در نیز انجام می دهد.
جهت اخذ قیمت کفپوش ، همین حالا با پایافلور تماس بگیرید.

فروش اینترنتی کفپوش اتاق کودک

از آنجاییکه بسیاری از هموطنان در اقصی نقاط کشور ، ممکن است به آسانی دسترسی به تولید کننده کفپوش نداشته باشند ، پایا فلور به منظور رفاه حال هموطنان ، امکان ارسال کفپوش را فراهم آورده است .
برای مشاوره و خرید کفپوش مهد کودکی با پایافلور تماس بگیرید .

کفپوش ورزشی را از تولیدکننده بخرید

تولید ، فروش و نصب کفپوش ورزشی در سراسر کشور  با بهترین کیفیت و قیمت . جهت مشاوره و اخذ قیمت ، با ما تماس بگیرید.
✵ پایافلور : تولیدکننده کفپوش فوم دار ورزشی  –  کفپوش ورزشی فضای باز  و کفپوش مهدکودک در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *