خرید کفپوش رولی در کرج از تولیدکننده

کفپوش یکی از پرمصرف ترین اقلام ساختمانی است و خرید کفپوش رولی در کرج که یکی از شهرهای رو به رشد با ساخت و سازهای فراوان است ، یکی از نیازهای ساختمان های در حال آماده سازی و همچنین ساختمان های اداری و مسکونی آماده است .

پایا فلور : فروش انواع کفپوش رولی در کرج

پایافلور ، تولیدکننده انواع کفپوش های ورزشی ، کفپوش رولی و کفپوش مهدکودک ، با تکنولوژی روز و کیفیت مطلوب که تاکنون موفق به فروش و نصب کفپوش در بسیاری از مجتمع های ورزشی کشور شده است .
برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و اخذ قیمت انواع کفپوش ورزشی برای خرید جزیی و یا عمده فروشی کفپوش در کرج ، با پایافلور تماس بگیرید.

جهت مشاوره ، اخد قیمت و سفارش انواع کفپوش رولی در کرج ، با پایا فلور تماس بگیرید:
تلفن : 22013514 – 22014580 – 021
همراه : 09123100736
خرید کفپوش رولی در کرج از تولیدکننده
خرید کفپوش رولی در کرج از تولیدکننده

معرفی شهر کرج

شهر کرج یکی از کلان شهرهای ایران است که جمعیتی بالغ بر ۲ میلیون نفر را در خود جای داده است.
این شهر به عنوان مرکز استان البرز و یکی از چهار شهر بزرگ ایران در نظر گرفته شده و پس از تهران مهاجرپذیرترین شهر ایران می باشد.
پیشینه شهر کرج به عهد باستان و دوران حکومت اشکانیان و ساسانیان باز می‌گردد که نشان از تمدن پیشرفته این شهر می باشد.
از لحاظ جغرافیایی این شهر در قسمت غربی رود کرج و دامنه رشته کوه البرز قرار دارد ، به طوری که رشته کوه های البرز بین استان البرز و استان مازندران قرار گرفته اند.
به همین دلیل استان البرز در فصل های سرد سال مانند پاییز و زمستان متاثر از ریزش های جوی بوده و دارای هوای خنک و مرطوبی می باشد.
وجود کارخانجات متعدد و واحدهای تولیدی و صنعتی گوناگون در اطراف و در مناطق مختلف کرج باعث شده است که این شهر به عنوان یک شهر صنعتی شناخته شود ، به همین دلیل در سال های اخیر که میزان تورم در کشور بالا رفته و همچنین کشور در معرض تحریم قرار دارد ، افراد زیادی از سراسر کشور برای کار به این استان مهاجرت کرده اند.
به طوری که تمام اقوام ایران مانند آذری ها ، کرد ، لر عرب و قومیت های دیگر در شهر کرج ساکن می باشند.
به دلیل آب و هوای مناسب شهر کرج و وجود رودخانه کرج در اطراف این شهر ، باغ ها و فضای سبز زیادی درون و نزدیکی های این شهر قرار دارد که تفرجگاه مناسبی برای استراحت خانوارها در ایام تعطیل می باشند .

این شهر همچنین از امکانات زیر برخوردار است :
فرودگاه بین المللی پیام ، حمل و نقل های بین جاده‌ای ، مترو ، اتوبوسرانی
مراکز آموزش عالی و پژوهشی که شامل دانشگاه های مختلفی همچون دانشگاه دامپزشکی البرز ، پردیس کشاورزی ، پیام نور و غیره می باشد.
از لحاظ جاذبه های گردشگری در شهر کرج می‌توان به سد امیرکبیر ، روستای برغان ، روستای واریان ، جاده آتشگاه کرج ، پیست اسکی دیزین و خور ، جاده چالوس ، سد طالقان ، روستای کردان ، دره پل خواب و غیره اشاره نمود.
به دلیل افزایش جمعیت در شهر کرج و بیشتر شدن ساخت و سازها ممکن است عده زیادی از افراد ترجیح دهند به جای کف پوش کردن منزل با سنگ و سرامیک و غیره از کفپوش های رولی استفاده کنند.

جهت مشاوره ، اخد قیمت و سفارش انواع کفپوش رولی در کرج ، با پایا فلور تماس بگیرید:
تلفن : 22013514 – 22014580 – 021
همراه : 09123100736

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.