خرید کفپوش رولی در کرج از تولیدکننده

کفپوش یکی از پرمصرف ترین اقلام ساختمانی است و خرید کفپوش رولی در کرج که یکی از شهرهای رو به رشد با ساخت و سازهای فراوان است ، یکی از نیازهای ساختمان های در حال آماده سازی و همچنین ساختمان های اداری و مسکونی آماده است .

پایا فلور : فروش انواع کفپوش رولی در کرج

پایافلور ، تولیدکننده انواع کفپوش های ورزشی ، کفپوش رولی و کفپوش مهدکودک ، با تکنولوژی روز و کیفیت مطلوب که تاکنون موفق به فروش و نصب کفپوش در بسیاری از مجتمع های ورزشی کشور شده است .
برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره و اخذ قیمت انواع کفپوش ورزشی برای خرید جزیی و یا عمده فروشی کفپوش در کرج ، با پایافلور تماس بگیرید.

خرید کفپوش رولی در کرج از تولیدکننده
خرید کفپوش رولی در کرج از تولیدکننده

معرفی شهر کرج

شهر کرج یکی از کلان شهرهای ایران است که جمعیتی بالغ بر ۲ میلیون نفر را در خود جای داده است.
این شهر به عنوان مرکز استان البرز و یکی از چهار شهر بزرگ ایران در نظر گرفته شده و پس از تهران مهاجرپذیرترین شهر ایران می باشد.
پیشینه شهر کرج به عهد باستان و دوران حکومت اشکانیان و ساسانیان باز می‌گردد که نشان از تمدن پیشرفته این شهر می باشد.
از لحاظ جغرافیایی این شهر در قسمت غربی رود کرج و دامنه رشته کوه البرز قرار دارد ، به طوری که رشته کوه های البرز بین استان البرز و استان مازندران قرار گرفته اند.
به همین دلیل استان البرز در فصل های سرد سال مانند پاییز و زمستان متاثر از ریزش های جوی بوده و دارای هوای خنک و مرطوبی می باشد.
وجود کارخانجات متعدد و واحدهای تولیدی و صنعتی گوناگون در اطراف و در مناطق مختلف کرج باعث شده است که این شهر به عنوان یک شهر صنعتی شناخته شود ، به همین دلیل در سال های اخیر که میزان تورم در کشور بالا رفته و همچنین کشور در معرض تحریم قرار دارد ، افراد زیادی از سراسر کشور برای کار به این استان مهاجرت کرده اند.
به طوری که تمام اقوام ایران مانند آذری ها ، کرد ، لر عرب و قومیت های دیگر در شهر کرج ساکن می باشند.
به دلیل آب و هوای مناسب شهر کرج و وجود رودخانه کرج در اطراف این شهر ، باغ ها و فضای سبز زیادی درون و نزدیکی های این شهر قرار دارد که تفرجگاه مناسبی برای استراحت خانوارها در ایام تعطیل می باشند .

این شهر همچنین از امکانات زیر برخوردار است :
فرودگاه بین المللی پیام ، حمل و نقل های بین جاده‌ای ، مترو ، اتوبوسرانی
مراکز آموزش عالی و پژوهشی که شامل دانشگاه های مختلفی همچون دانشگاه دامپزشکی البرز ، پردیس کشاورزی ، پیام نور و غیره می باشد.
از لحاظ جاذبه های گردشگری در شهر کرج می‌توان به سد امیرکبیر ، روستای برغان ، روستای واریان ، جاده آتشگاه کرج ، پیست اسکی دیزین و خور ، جاده چالوس ، سد طالقان ، روستای کردان ، دره پل خواب و غیره اشاره نمود.
به دلیل افزایش جمعیت در شهر کرج و بیشتر شدن ساخت و سازها ممکن است عده زیادی از افراد ترجیح دهند به جای کف پوش کردن منزل با سنگ و سرامیک و غیره از کفپوش های رولی استفاده کنند.

کفپوش ورزشی را از تولیدکننده بخرید

تولید ، فروش و نصب کفپوش ورزشی در سراسر کشور  با بهترین کیفیت و قیمت . جهت مشاوره و اخذ قیمت ، با ما تماس بگیرید.
✵ پایافلور : تولیدکننده کفپوش فوم دار ورزشی  –  کفپوش ورزشی فضای باز  و کفپوش مهدکودک در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *