پایافلور

طراحی و اجرای کفپوش سالن ورزشی

طراحی و اجرای کفپوش سالن های ورزشی نیاز به تجربه و تخصص دارد. زیرا ماهیت انجام تمرینات ورزشی توسط ورزشکاران ، ایجاد می کنند ، ضمن ورزش در اثر ضربه یا اتفاقات در معرض آسیب باشند.
اجرای استاندارد کفپوش کف سالن ورزشی ، اهمیت شایانی در حفط سلامت و جلوگیری از آسیب های جسمی به ورزشکاران دارد .

این کفپوش ها ضمن دوام و کیفیت بسیار بالا در برابر فرسایش ، به دلیل وجود فوم ، مثل ضربه گیر عمل کرده و مانع از برخورد سخت ورزشکار با سطح می شوند .
این مقدمه گویای آن است که طراحی و اجرای کفپوش تویط یه تیم با تجربه تا حد حد می تواند یه ایمنی ورزشکاران و آرامش خاطر مسئولان باشگاه ورزشی کمک کند .

از آنجایی که هر ورزشی زمین استاندارد مخصوص همان ورزش را لازم دارد، بنابراین پس از گذشت سال ها از طرف فدراسیون جهانی مربوط به هر ورزش ابعاد خاصی برای زمین های بازی در سرتاسر دنیا تعریف شد که این ابعاد به صورت رسمی و استاندارد و با ابعاد مختلف در جهان قابل دسترسی و استفاده برای هر نوع ورزشی می باشد.

شرکت پوشش گستر دماوند با بیش از ۱۰ سال سابقه در امر تولید و اجرای کفپوش های سالن ورزشی در جهت سهولت انتخاب مشتریان عزیز توسط اکیپ مهندسی و طراحی مجرب خود و با توجه به ابعاد استاندارد زمین های ورزشی به صورت پیش فرض اقدام به طراحی استاندارد و بروز نموده که جهت مشاهده و انتخاب طرح مورد نظر ، تصاویر ذیل را ملاحظه فرمایید .